Hakkımızda

For

Hakkımızda

Firmamız, kompozit üretiminde birçok prosesi kullanarak İnşaat, Otomotiv, Sanayi, Havacılık, Denizcilik sektörlerine seri üretim ve inovatif ürünler üreterek hizmet vermektedir.

Türkiye'de, 2011 yılında en büyük proses yatırımını yaparak kompozit te öncü olmayı hedefleyerek firmamız, 2017 yılında Manisa’da 105 dönüm arazi üzerinde Pultruzyon, Izgara Hattı ve SMC-BMC Kompozit yatırımı da yaparak tüm üretim proseslerini tek çatı altında toplayıp ülkemizin en büyük kompozit şirketi haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

FİBERR Kompozit markasını sadece Türkiye'de değil tüm Dünya'da adından söz edilir hale getirmek.

Devamı
Misyonumuz

Misyonumuz

Firmamız tüm sektörlerden müşterilerin beklentileri doğrultusunda kompozit malzemeden çevreci ürünler geliştirmeyi, üretmeyi, ve sunmayı misyon edinmiştir.

Devamı
Politikamız

Politikamız

Tüm sektörlerden müşterilerin beklentileri doğrultusunda kompozit malzemeden çevreci ürünleri geliştirip en ekonomik bir şekilde üreterek yine müşterilerin isteklerine uygun terminde onlara sunmak.

Devamı
2019 Hedeflerimiz

2019 Hedeflerimiz

FIBERR olarak 2019 yılı içerisinde belirlediğimiz hedeflerimiz...

Devamı
Yönetim Sistemi Stratejimiz

Yönetim Sistemi Stratejimiz

Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği standartları entegrasyonunda oluşturulan yönetim sistemini sürekli yenileyerek kurumsallaşmayı en iyi durumda tutabilmektir.

Devamı

Hakkımızda

Hakkımızda Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.