CTP Kompozit Sistemleri

For

CTP Kompozit Sistemleri

Kompozit Yapılar

Kompozit Yapılar

Kompozit yapılar hızlı modüler bir sisteme dayanmaktadır. Bu, akla gelebilecek hemen hemen her boyutta ve çeşitlilikte yapıya izin verir.

Devamı
Kablo Taşıyıcıları

Kablo Taşıyıcıları

Kablo Kanalları ve Merdivenleri gibi aşındırıcı ortamlarda kullanılabilir. Ayrıca müşterilerimize tamamen metalsiz çözümler sunuyoruz. CTP, güçlü elektromanyetik alanlarda kullanılabilir ve elektromanyetik dalgalar ve radarlara karşı şeffaftır. Yüksek cam

Devamı
Demiryolu Sistemleri

Demiryolu Sistemleri

Kablo Yönetim Sistemi, sinyal, kontrol veya telekomünikasyon kabloları gibi raylı yollarda çalışan kablo sistemlerinin döşenmesi için mükemmel bir çözümdür. Yükseltilmiş Plastik Kablo Kanalları, özellikle zor yüzeylerde ve elverişsiz arazilerde yer altı s

Devamı
Küpeşte Sistemi

Küpeşte Sistemi

CTP Küpeşte Sistemimiz bireysel ihtiyaçlar için eksiksiz bir çözüm sunar. Tüm parçalar birbirine uyacak şekilde üretilmiştir ve kullanımı kolaydır.

Devamı
Merdivenler

Merdivenler

CTP Merdivenleri, ısı yalıtımı nedeniyle çok iyi korozyon direncine ve rahat tutuşa sahiptir. Ayrıca, elektriksel yalıtım yoluyla güvenli bir çalışma ortamı sağlarlar. Merdivenler, DIN 131'e göre merdiven standartlarının tüm gereksinimlerini karşılar.

Devamı
Servis Platformları

Servis Platformları

CTP platformları ve podyumları sağlanan teknik parametrelere göre dizayn edilebilir. Şu bileşenlerden oluşmaktadır: CTP inşaat profilleri, CTP ızgaraları, CTP merdiven basamakları, CTP küpeşte sistemi.

Devamı
Kaplama

Kaplama

Atık su arıtma tesisleri gibi aşındırıcı ortamlarda, CTP kapaklarını aşırı derecede rahatsız edici kokuları azaltır. Örneğin, yosun gelişimini azaltmak için UV ışınlarına karşı korurlar.

Devamı
İnşaat

İnşaat

GRP profilleri size stabilite, hafiflik, korozyon ve kolay işleme ile kimyasal direnç gibi özelliklerin gerekli olduğu geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

Devamı
Merdiven Sistemleri

Merdiven Sistemleri

CTP yapıları metallere göre önemli korozyon avantajları sunar ve bu nedenle tüm yaşam döngüleri boyunca çok daha ekonomiktir.

Devamı
Dorseler

Dorseler

Yalıtım dolguları için montaj profilleri düşük ağırlıktadır ve montajı kolaydır. Korozyona dayanıklıdır, yüksek yalıtım direncine sahip ve uzun ömürlüdür.

Devamı

CTP Kompozit Sistemleri

BİLGİ ALIN : CTP Kompozit Sistemleri

BİLGİ ALIN
CTP Kompozit Sistemleri Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.